Hot line
Alışveriş sepetiniz boş!

Teslimat ve Satış Prosedürü

» Genel Bilgi
 
 • Garanti Politikasi : Er Kirtasiye altinda satisa sunulan tüm ürünler tasidiklari markanin garantisi altindadir. Er Kirtasiye Magazamiz veya www.kirtasiyesepetim.com sitesinden satin aldiginiz ürünler, Er Kirtasiye faturasi tarafindan garanti altina alinmistir.
   
 • Ürün Degisimi : Yanlislikla alinan ürünlerin iadesi/degisimi Satin aldiginiz ürünleri Er Kirtasiye faturasini ibraz etmek sarti ile 10 gün içinde iade edebilir veya degistirebilirsiniz. Iade veya degisim talebinizin geçerli olabilmesi için eger ürün ambalajsiz satiliyorsa ürün yipratilmamis, eger ambalajli satiliyorsa orijinal ambalaji açilmamis olmalidir.
   
 • Hatali Ürün Iadesi/Degisimi: Hatali ürünlerin ambalaj kutularini atmamak sartiyla ürünlerinizi sikayet yazisiyla ilgili firmaya iade yolu ile 15 gün zarfinda kulanim hatasi yoksa firma tarafinda yenisiyle degistirilecektir.
   
 • Teslimat : Saat 13:00'a kadar verdiginiz siparisleriniz ayni gün, saat 13:00'dan sonra verdiginiz siparisleriniz ertesi gün saat 11:00-18:00 saatleri arasında teslim edilecektir. Ödeme şekli kredi kartı veya havale (EFT) seklinde kabul edilecektir. Resmi tatillerde ve hafta sonu (Cumartesi-Pazar günleri) teslimatimiz yoktur, bu günlere denk düsen teslimatlarimiz, tatili takip eden ilk isgünü içinde teslim edilecektir.
   
 • Ücretsiz Katalog : Ücretsiz ürün kataloglarimizin ve kampanya brosürlerimizin size düzenli olarak ulasmasi için, www.kirtasiyesepetim.com üyesi olmaniz yeterlidir.
 » KDV Uygulamasi
 
 • KDV Oranlari : Indirim oraninizin KDV öncesi sepet tutariniza yansitilabilmesi için, KDV öncesi ürün fiyatlarini kullanmamiz gerekmektedir. Bu nedenle kategori sayfalarindaki ürün fiyatlari KDV hariç fiyatlardir. Sepetinizdeki ürünlerin KDV tutarlari, siparis onayi sayfasinda ayrica belirtilecek ve sepet tutariniza eklenecektir.
   
 • Kur çevrimi : Fiyatlari USD ve EURO olan ürünlerin birim fiyatlari, günlük MBESK üzerinden TL olarak çevrilerek sepet tutariniza eklenmektedir.
 » Gizlilik
 
 • Kayit : Sitemize kayit olunurken, ziyaretçilerin isim, e-posta, iletisim, fatura ve teslimat bilgileri alinmaktadir. Ziyaretçilerin iletisim adresi, yalnizca ziyaretçi ile iletisime geçilecegi zaman kullanilacaktir. Ziyaretçilerin iletisim ve diger bilgileri, yasal sorusturmalar dahilindeki ilgili kurumlarin istegi disinda hiçbir sekilde üçüncü kisi ve/veya kuruma verilmeyecektir.
   
 • IP Adresleri : IP adresi, Internet'e baglandiginiz anda, baglandiginiz bilgisayara otomatik olarak verilen bir numaradir. Internet üzerindeki tüm kimlik tanimlamalari IP adresleri ile yapilmaktadir. www.kirtasiyesepetim.com sitesine baglanan IP adreslerini yalnizca site yönetimi ve ziyaretçi profil analizi çerçevesinde kullanmak üzere arsivlemektedir. Bir ziyaretçi, bir sayfayi ziyaret ettiginde, ziyaretçinin IP adresi, ilgili sayfanin kayit dosyasina yazilmaktadir. Ancak, ziyaretçilerin anonim kimligini korumak için, ziyaretçilerin (verebilecekleri) kisisel bilgiler kesinlikle IP adresleri ile eslestirilmemektedir.

 
 
İletişim
Facebook
Takip Edin