Hot line
Alışveriş sepetiniz boş!

SSS

» Siparis
 
 • Siparisimi nasil takip edecegim?

  Siparisinizi verdiginizde, siparis detaylarinizi içeren bir e-mail mesaji e-mail adresinize gönderilmektedir. Bu mesaji saklamaniz veya çikisini almaniz durumunda siparisinizi takip edebilirsiniz.
 » Ödeme
 
 • Fatura ve irsaliyemi nasil alacagim?

  Fatura ve irsaliyeniz teslimatta siparisinizle birlikte size teslim edilecektir.
 

 

 » Ürün Iade
 
 • Yanlislikla alinan ürünlerin iadesi/degisimi nasil oluyor?

  Satin aldiginiz ürünleri ER KIRTASIYE faturasini ibraz etmek sarti ile 10 gün içinde iade edebilir veya degistirebilirsiniz. Iade veya degisim talebinizin geçerli olabilmesi için eger ürün ambalajsiz satiliyorsa ürün yipratilmamis, eger ambalajli satiliyorsa orijinal ambalaji açilmamis olmalidir.
   
 • Kusurlu ürünlerin iadesi/degisimi nasil oluyor?

  Kusurlu ürünler üretici firmaya gönderilmek üzere teslim alinir ve müsteriye bir bilgi fisi verilir. Kusurlu ürünle ilgili olarak iadeyi yapan firmaya üretici firmadan gelen rapor dogrultusunda bilgi verilir ve üretici firmanin raporu dogrultusunda degisim isleminin kapsami belirlenir. Firmalar tarafindan iade edilen ürünler için, iadeyi yapan firma iade edilen ürünle ilgili olarak bir iade faturasi kesmekle yükümlüdür.
 » Üyelik
 
 • Sitenize üye olmadan siparis verebilir miyim?

  Sitemizin üyelik uygulamasinin temel amaci, her siparisinizde girmeniz gereken fatura ve teslimat bilgilerinizi, yalnizca bir defa girerek zaman kazanmanizi saglamaktir. Ayrica üyelere saglanan özel fiyat ve firsatlardan öncelikle yararlanabileceksiniz.
   
 • Sitenize üye olurken verdigim bilgileri ne amaçla kullaniyorsunuz?

  Üyelik uygulamasi, fatura ve teslimat bilgilerinizi sistemimize bir defa kaydederek, daha sonraki alisverislerinizde size zaman kazandirmak amacini tasimaktadir. Bilgileriniz, herhangi bir üçüncü kisi veya kuruma kesinlikle verilmeyecektir.
 » Iletisim
 
 • ER KIRTASIYE ilgili görüslerimi size nasil iletebilirim?

  Magazamiz veya sitemizle ilgili sikayet, öneri ve görüslerinizi bize e-mail yolu ile iletebilirsiniz. Yetkili arkadaslarimiz mesajlarinizla ilgili olarak sizinle e-posta veya telefon ile temasa geçeceklerdir. Lütfen mesajlariniza, size ulasabilecegimiz bir telefon numarasini eklemeyi unutmayin.
   
 • Sitenizle ilgili sorunlar için arayabilecegim bir telefon numarasi var mi?

  "Iletisim Bilgileri" kisminda bize ulasabileceginiz telefon ve adresimizi bulabilirsiniz. Ayrica ayni bölümdeki form ile bize kolayca e-mail de gönderebilirsiniz.


 

 
İletişim
Facebook
Takip Edin