Hot line
Alışveriş sepetiniz boş!
Kategoriler
Göster:
Sırala:
Görünüm: ListeTablo
OLFA CHN-1  4 Kanallı Sektörel Bıçak Şirin Minik Çantasıyla Birlikte 60 mm Genişliğinde Çelik Bıçak 0,35 mm Bıçak Kalınlığı Tekstil Kullanımı İçin Özel Üretim  Kavisli ve düz çizgiler keser. Dairesel Bıçak Güvenliklidir, Dönmez. Farklı Genişliklere Sahip Yüzeyleri Kesmek İçin 4 Ay..
105,60 TL
KDV Hariç: 105,60 TL
0 yorum yapılmış.
OLFA Maket Bıçağı RTY-1 : 28mm küçük bir döner kesici.  Genel kapitone, dikiş ve el sanatları projeleri için idealdir. Bu kesici küçük ölçekli projeler, minyatürler ve köşe kesimi için kullanılır. Fiberglas Gövde ve Çelik Bıçak Bıçak Sadece Kesim Anında Ortaya Çıkar . Güvenliklidir. Kullan..
33,60 TL
KDV Hariç: 33,60 TL
0 yorum yapılmış.
OLFA Maket Bıçağı RTY-2  45 mm döner kesici Genel kapitone, dikiş ve el sanatları projeleri için idealdir. Fiberglas Gövde ve Çelik Bıçak.  Bıçak 0,3 mm kalınlığındadır.  Güvenliklidir. Bıçak sadece kesim sırasında ortaya çıkar.  Kullandığı Maket Bıçağı Yedeklerini Aşağıdak..
48,40 TL
KDV Hariç: 48,40 TL
0 yorum yapılmış.
OLFA Maket Bıçağı RTY-3 60mm büyük döner kesici çoklu kumaş tabakalarını kesmek için özellikle yararlıdır. Genel kapitone, dikiş ve el sanatları projeleri için idealdir. Fiberglas gövde ve çelik uç.  Güvenliklidir. Bıçak sadece kesim sırasında ortaya çıkar.  Kullandığı Maket Bıçağı Ye..
65,50 TL
KDV Hariç: 65,50 TL
0 yorum yapılmış.
OLFA WAC-2 DALGALI FİLE KESİM Dalga Desenli Kesim Dönerek Kesim Yapar  Kumaş Kesiminde İdealdir. Bıçak Yüksek Kaliteli Çeliktir. Ürün ile İlgili Detaylı Bilgiye Aşağıdaki Videodan Ulaşabilirsiniz.        ..
60,80 TL
KDV Hariç: 60,80 TL
0 yorum yapılmış.
 
İletişim
Facebook
Takip Edin