Hot line
Alışveriş sepetiniz boş!
Kategoriler
Göster:
Sırala:
Görünüm: ListeTablo
Edding E300 Permanent Markör Metal , cam , plastik de dahil olmak üzere hemen hemen tüm yüzeyler üzerinde kalıcı olması istenen yazım , işaretleme ve çizim için ideal markörlerdir. Hiçbir edding ürünü sağlıga zararlı ve bağımlılık yapıcı madde içermez. Edding markası altındaki tüm permanent markör..
2,10 TL
KDV Hariç: 2,10 TL
0 yorum yapılmış.
  ÖZEL FİYAT   Edding 750 Tam Örtücü Boya Markörü Başta metal, plastik, deri olmak üzere hemen hemen tüm yüzeyler üzerinde kullanılabilen suya, ısıya ve iklim şartlarına dayanıklı kalıcı yazım, çizim ve işaretlemeler için geliştirilmiş markörlerdir. Mürekkepleri tam örtücüdür ve..
10,30 TL
KDV Hariç: 10,30 TL
0 yorum yapılmış.
Edding 751 Tam Örtücü Boya Markörü Başta metal, plastik, deri olmak üzere hemen hemen tüm yüzeyler üzerinde kullanılabilen suya, ısıya ve iklim şartlarına dayanıklı kalıcı yazım, çizim ve işaretlemeler için geliştirilmiş markörlerdir. Mürekkepleri tam örtücüdür ve cilalı bir yüzey oluşturur. K..
10,30 TL
KDV Hariç: 10,30 TL
0 yorum yapılmış.
Edding 753 Tam Örtücü Boya Markörü Başta metal, plastik, deri olmak üzere hemen hemen tüm yüzeyler üzerinde kullanılabilen suya, ısıya ve iklim şartlarına dayanıklı kalıcı yazım, çizim ve işaretlemeler için geliştirilmiş markörlerdir. Mürekkepleri tam örtücüdür ve cilalı bir yüzey oluşturur. K..
12,40 TL
KDV Hariç: 12,40 TL
0 yorum yapılmış.
Edding e-780 Tam Örtücü Boya Markörü Başta metal, plastik, deri olmak üzere hemen hemen tüm yüzeyler üzerinde kullanılabilen suya, ısıya ve iklim şartlarına dayanıklı kalıcı yazım, çizim ve işaretlemeler için geliştirilmiş markörlerdir. Mürekkepleri tam örtücüdür ve cilalı bir yüzey oluşturur...
12,40 TL
KDV Hariç: 12,40 TL
0 yorum yapılmış.
Edding 8700 Tam Örtücü Boya Markörü Başta metal, plastik, deri olmak üzere hemen hemen tüm yüzeyler üzerinde kullanılabilen suya, ısıya ve iklim şartlarına dayanıklı kalıcı yazım, çizim ve işaretlemeler için geliştirilmiş markörlerdir. Mürekkepleri tam örtücüdür ve cilalı bir yüzey oluşturur. ..
35,40 TL
KDV Hariç: 35,40 TL
0 yorum yapılmış.
Edding Lastik Kalemi Araba Lastiği İçin İş dünyasında çok çeşitli işaretleme ihtiyaçları özel çözümler gerektirir. edding özel amaçlı markörlerindeki yüksek kaliteli mürekkepler bu farklı kullanım alanlarının ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiştir. Yuvarlak Uç 2 - 4 mm Metal Gövd..
17,70 TL
KDV Hariç: 17,70 TL
0 yorum yapılmış.
Edding Cam Kalemleri E4090 Cam üzerine yazı yazmak , resim çizmek ve vitrin dekarasyonu için ideal kalemlerdir. Kokusuz su bazlı likit tebeşir içeren mürekkepleri tam örtücü ve valf ayarlıdır. Uygulandıgı yüzeyden kuru bir bez yardımıyla kolayca silinebilir. Dev Kesik Uç 4 - 15 mm Plastik Gövd..
17,70 TL
KDV Hariç: 17,70 TL
0 yorum yapılmış.
Edding Çamaşır Kalemi Yıkama sonrası çamaşır veya eşyaların kolayca tanınması için geliştirilmiştir. 90 derece yıkamaya kadar dayanıklıdır. 1 mm çizgi kalınlığı.   İş dünyasında çok çeşitli işaretleme ihtiyaçları özel çözümler gerektirir. edding özel amaçlı markörlerindeki yüksek kaliteli mü..
11,80 TL
KDV Hariç: 11,80 TL
0 yorum yapılmış.
Edding Cilt Kalemi Kullanım Yeri: Radyoloji, radyoterapi, ışın tedavisinde, cerrahlar ve dermotologlar gibi cilt üzerinde işaretleme yapan doktorlar tarafından kullanılmak üzere geliştirilmiştir.   İş dünyasında çok çeşitli işaretleme ihtiyaçları özel çözümler gerektirir. edding özel amaçlı ..
10,60 TL
KDV Hariç: 10,60 TL
0 yorum yapılmış.
Edding Fayans Derzi Kalemi İş dünyasında çok çeşitli işaretleme ihtiyaçları özel çözümler gerektirir. edding özel amaçlı markörlerindeki yüksek kaliteli mürekkepler bu farklı kullanım alanlarının ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiştir. Yuvarlak Uç 2 - 4 mm Metal Gövde Beyaz ..
16,50 TL
KDV Hariç: 16,50 TL
0 yorum yapılmış.
Edding Marangoz Kalemi İş dünyasında çok çeşitli işaretleme ihtiyaçları özel çözümler gerektirir. edding özel amaçlı markörlerindeki yüksek kaliteli mürekkepler bu farklı kullanım alanlarının ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiştir. Yuvarlak Uç 0.7 - 1.0 mm Çizgi Kalınlığı 17 - 20 mm Uç..
10,60 TL
KDV Hariç: 10,60 TL
0 yorum yapılmış.
 
İletişim
Facebook
Takip Edin