Hot line
Alışveriş sepetiniz boş!
Kategoriler
Göster:
Sırala:
Görünüm: ListeTablo
Edding E140S Permanent Asetat Kalemi 0.3 mm Özellikle tepegözlerde kullanılan asetat filmleri için geliştirilmiş olmakla birlikte ; permanent asetat kalemleri karton,CD, metal, cam ve plastik de dahil olmak üzere hemen hemen tüm yüzeyler üzerinde kalıcı işaretlemeler yapmak için ideal kalemlerdir. ..
3,20 TL
KDV Hariç: 3,20 TL
0 yorum yapılmış.
Edding E141F Permanent Asetat Kalemi 0.6 mm Özellikle tepegözlerde kullanılan asetat filmleri için geliştirilmiş olmakla birlikte ; permanent asetat kalemleri karton,CD, metal, cam ve plastik de dahil olmak üzere hemen hemen tüm yüzeyler üzerinde kalıcı işaretlemeler yapmak için ideal kalemlerdir. ..
3,20 TL
KDV Hariç: 3,20 TL
0 yorum yapılmış.
Edding E142M Permanent Asetat Kalemi 1 mm Özellikle tepegözlerde kullanılan asetat filmleri için geliştirilmiş olmakla birlikte ; permanent asetat kalemleri karton,CD, metal, cam ve plastik de dahil olmak üzere hemen hemen tüm yüzeyler üzerinde kalıcı işaretlemeler yapmak için ideal kalemlerdir. Mü..
3,20 TL
KDV Hariç: 3,20 TL
0 yorum yapılmış.
Edding E143B Permanent Asetat Kalemi 1-3 mm KESİK UÇLU Özellikle tepegözlerde kullanılan asetat filmleri için geliştirilmiş olmakla birlikte ; permanent asetat kalemleri karton, CD, metal, cam ve plastik de dahil olmak üzere hemen hemen tüm yüzeyler üzerinde kalıcı işaretlemeler yapmak için ideal ..
3,20 TL
KDV Hariç: 3,20 TL
0 yorum yapılmış.
Edding E150S Silinebilir Asetat Kalemi 0.3 mm Özellikle tepegözlerde kullanılan asetat filmleri için geliştirilmiş olmakla birlikte ; permanent asetat kalemleri karton, metal, cam ve plastik de dahil olmak üzere hemen hemen tüm yüzeyler üzerinde kalıcı işaretlemeler yapmak için ideal kalemlerdir. M..
3,20 TL
KDV Hariç: 3,20 TL
0 yorum yapılmış.
Edding E151F Silinebilir Asetat Kalemi 0.6 mm Özellikle tepegözlerde kullanılan asetat filmleri için geliştirilmiş olmakla birlikte ; permanent asetat kalemleri karton, metal, cam ve plastik de dahil olmak üzere hemen hemen tüm yüzeyler üzerinde kalıcı işaretlemeler yapmak için ideal kalemlerdir. M..
3,20 TL
KDV Hariç: 3,20 TL
0 yorum yapılmış.
Edding E152M Silinebilir Asetat Kalemi 1 mm Özellikle tepegözlerde kullanılan asetat filmleri için geliştirilmiş olmakla birlikte ; permanent asetat kalemleri karton, metal, cam ve plastik de dahil olmak üzere hemen hemen tüm yüzeyler üzerinde kalıcı işaretlemeler yapmak için ideal kalemlerdir. Mür..
3,20 TL
KDV Hariç: 3,20 TL
0 yorum yapılmış.
Edding E153B Silinebilir Asetat Kalemi 1-3 mm Özellikle tepegözlerde kullanılan asetat filmleri için geliştirilmiş olmakla birlikte ; permanent asetat kalemleri karton, metal, cam ve plastik de dahil olmak üzere hemen hemen tüm yüzeyler üzerinde kalıcı işaretlemeler yapmak için ideal kalemlerdir. M..
3,20 TL
KDV Hariç: 3,20 TL
0 yorum yapılmış.
Edding Cilt Kalemi Kullanım Yeri: Radyoloji, radyoterapi, ışın tedavisinde, cerrahlar ve dermotologlar gibi cilt üzerinde işaretleme yapan doktorlar tarafından kullanılmak üzere geliştirilmiştir.   İş dünyasında çok çeşitli işaretleme ihtiyaçları özel çözümler gerektirir. edding özel amaçlı ..
10,60 TL
KDV Hariç: 10,60 TL
0 yorum yapılmış.
 
İletişim
Facebook
Takip Edin